м. Миргород, вул. Гоголя,111
м. Пирятин, вул. Червоноармійська, 22
Бенефіціари

Перевірка швидкості


Перейти на сторінку перевірки швидкості інтернету


Ping

Пінг час реакції вашого з'єднання - як швидко ви отримаєте відповідь на ваш запит. Чим менший пінг тим кращий зв'язок, особливо це відчутно в онлайн-іграх. Ping вимірюється в мілісекундах (мс).

Download

Швидкість скачування - як швидко ви можете скачати дані з серверу на ваш компьютер. Від швидкості скачування залежить час за який відкриється сторінка у браузері завантажиться документ чи фільм. Чим більша швидкість - тим краще. Швидкість завантаження вимірюється в мегабитах в секунду (Мбіт).

Upload

Швидкість завантаження - як швидко ви можете відправити дані іншим користувачам. Швидкість завантаження впливає на час відправки файлів по електронній пошті, якості відеозображення в Skype тощо. Швидкість завантаження вимірюється в мегабітах в секунду (Mbps).

Від чого залежить швидкість інтернету?

В першу чергу від вибраного вами тарифу.
По-друге, від розташування серверу з яким ви встановлюєте зв'язок. І тут важлива відстань яку проходить сигнал від серверу до вас по мережі інтернет, а не фактичне розташування його у просторі. Так, всі великі портали, інформаційні сайти, соц. мережі розміщають свої сервери в датацентрах за кордоном, але намагаються підключитися до Української мережі обміну трафіком, щоб забезпечити найкоротший маршрут до своїх ресурсів з України.
По-третє, від потужності та завантаженості серверу в даний момент. Зрозуміло, що в години пік швидкість може бути дещо меншою, а пінг більшим.

Зверніть увагу

У кожного користувача інтернету є свої обмеження швидкості скачування та швидкості завантаження (download та upload). Тому, коли ви передаєте чи отримуєте файл, спілкуєтесь через Skype чи в соц. мережах, швидкість буде залежати в повній мірі від якості і вашого з'єдняння з інтернетом, і того з ким ви встановлюєте зв'язок.


Задайте запитання!Мій СВС


або перейдіть в Персональний кабінетОфіси СВС


м. Миргород
вул. Гоголя, 111
тел. (05355) 5-34-92
тел. (093) 746-13-08
тел. (050) 414-13-08


м. Пирятин
вул. Червоноармійська, 22
тел. (063)338-69-96
тел. (099)378-69-96
тел. (096)308-69-96